PAS SKIVIT/ Agon Amiga prish raportet me djemtë e "Babastars" (FOTO) - AlpeGossip
PAS SKIVIT/ Agon Amiga prish raportet me djemtë e “Babastars” (FOTO)

PAS SKIVIT/ Agon Amiga prish raportet me djemtë e “Babastars” (FOTO)

Babastars vazhdimisht po humbë anëtarë.
Duket se fjalët për largim nga Babastars edhe nga Agon Amiga po dalin të jenë të vërteta.

Pas largimit të Skivit, i cili edhe ka ndaluar së ndjekuri edhe në rrjetet sociale anëtarët e tjerë të labelit, të njëjtën gjë tani ka bërë edhe Agoni, shkruan Gazeta Express.

Ai tashmë nuk është duke e ndjekur as Getin e as Majkin në rrjetin social Instagram.

Pak kohë më parë, kur Amiga ka publikuar këngën ‘Oh bir’, është thënë se fjalët në këngë i dedikohen pikërisht mikut të tij dhe anëtarit tjetër të Tingulli 3nt, Getoar Selimi.

E gjithçka po del të jetë e vërtetë.