VIDEO QË NUK DUHET HUMBUR/ Ava Max bën namin në “The Ellen Show” (FOTO) – AlpeGossip
VIDEO QË NUK DUHET HUMBUR/ Ava Max bën namin në “The Ellen Show” (FOTO)

VIDEO QË NUK DUHET HUMBUR/ Ava Max bën namin në “The Ellen Show” (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare e njohur si Ava Max, emri i së cilës është Amanda Koçi, ka performuar mbrëmjen e kaluar në emisionin më të famshëm të momentit “The Ellen Show”.

Ajo këndoi hitin “Sweet but psycho”, me të cilin korri sukses të madh dhe arriti të bëhej akoma më e njohur.

Ava bëri namin në skenën e “The Ellen Show” duke i dhënë alegri të madhe studios, siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.