U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Moderatori shqiptar zbulon pamjet nga festa për të bijën (FOTO) – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Moderatori shqiptar zbulon pamjet nga festa për të bijën (FOTO)

U BË BABA PËR HERË TË PARË/ Moderatori shqiptar zbulon pamjet nga festa për të bijën (FOTO)

Labinot Gashi dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër për herë të parë në datën 21 të këtij muaji dhe vajzën e tyre e pagëzuan me emrin Rroa. Momentet speciale ata i ndanë me ndjekësit në profilet personale në ‘Instagram’. Vetëm pak orë më parë, Labinoti ka publikuar edhe detajet nga festa e pritjes për Rroan, e cila tashmë është në ngrohtësinë e familjes.

Tullumbace, ngjyra, arusha, gjithçka e sistemuar me detaje, e ka bërë ditën edhe më speciale. Moderatori i njohur ka zgjedhur këtë festë për të mbledhur njerëzit më të afërt dhe për t’i uruar mirëseardhjen të bijës