UJË E SAPUN/ Dafina Zeqiri del pa pikë grimi dhe ja si duke (FOTOT) – AlpeGossip
UJË E SAPUN/ Dafina Zeqiri del pa pikë grimi dhe ja si duke (FOTOT)

UJË E SAPUN/ Dafina Zeqiri del pa pikë grimi dhe ja si duke (FOTOT)

Këngëtarja shumë e suksesshme Dafina Zeqiri tregohet shumë aktive në rrjete sociale, duke publikuar vazhdimisht foto ose video të ndryshme nga përditshmëria, koncertet apo projektet muzikore. Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory disa foto në të cilën shfaqet tërësisht natyrale.

Këngëtarja ka shkuar për t’i bërë trajtim fytyrës dhe fotot “ujë e sapun” i ka ndarë dhe me ndjekësit. Duhet të themi që ajo duket po aq bukur dhe me siguri fansat janë mahnitur.

Kujtojmë se Dafina është komentuar shumë në media së fundmi. Ajo dhe Dj Geek kanë bërë publike lidhjen dhe dyshja publikojnë shpesh foto me njëri-tjetrin.