HIDHINI NJË SY FOTOVE/ Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova! – AlpeGossip
HIDHINI NJË SY FOTOVE/ Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

HIDHINI NJË SY FOTOVE/ Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

Pantallonat (sidomos xhinset) me bel të ulët janë ‘ringjallur’ dhe s’dimë ç’të mendojmë. Sapo menduam se i lamë pas në epokën e viteve 2000, gocat e famshme i rikthyen dhe ja, me shumë mundësi do të jenë sërish kryefjala e këtij viti (ose e vitit tjetër, kush e di).

Nëse nuk na besoni, ja ku i kemi provat:

Rihanna

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

SHUTTERSTOCK

Kylie Jenner

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

INSTAGRAM

Dua Lipa

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

INSTAGRAM

Kendall Jenner

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

SHUTTERSTOCK

Hailey Bieber

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

SHUTTERSTOCK

Bella Hadid

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

SHUTTERSTOCK

Emily Ratajkowski

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

SHUTTERSTOCK

Teyana Taylor

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

SHUTTERSTOCK

Halle Bailey

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

SHUTTERSTOCK

Izabel Goulart

Pantallonat me bel të ulët janë rikthyer dhe kemi prova!

SHUTTERSTOCK