KLEDI BAHITI NA KONFUZOI SËRISH/ Me kë po bashkëjeton kompozitori i njohur? – AlpeGossip
KLEDI BAHITI NA KONFUZOI SËRISH/ Me kë po bashkëjeton kompozitori i njohur?

KLEDI BAHITI NA KONFUZOI SËRISH/ Me kë po bashkëjeton kompozitori i njohur?

Pak ditë më parë qarkulluan lajme se kompozitori i njohur Kledi Bahiti dhe këngëtarja e re Krusita janë në një lidhje. Kjo e fundit e ftuar në “Thumb” një javë më parë i mohoi lajmet dhe tha se me Kledin janë vetëm shokë.

Por i ftuar në “Thumb” këtë të shtunë dhe i pyetur nga Aulona dhe Fatma në lidhje me dashurinë kompozitori ka folur për raportet e tij me të dashurën ku shprehet se ka raste kur ajo kthehet edhe në frymëzim për këngët e tij. Ajo që na ka konfuzuar edhe më shumë ishte se Kledi i pyetur nga Aulona ka konfirmuar se po bashkëjeton me një vajzë.

“Ka momente ku unë edhe frymëzohen nga ajo. Kur nuk ndodhet në studio me mua bëjmë video-call i këndoj ndonjë frazë kënge dhe po unë po bashkëjetoj.

Tashmë nuk dim se çfarë të mendojmë më. Vallë të jetë Krusita vajza e cila foli Kledi me aq shumë dashuri?