E ZBULOI VETË/ Këto janë fotot e Lori Hoxhës zhveshur që bëjnë NAMIN në Instagram - AlpeGossip
E ZBULOI VETË/ Këto janë fotot e Lori Hoxhës zhveshur që bëjnë NAMIN në Instagram

E ZBULOI VETË/ Këto janë fotot e Lori Hoxhës zhveshur që bëjnë NAMIN në Instagram

Është padyshim një prej vajzave më influencuese në showbizz-in shqiptar dhe një prej më të komentuarave.

Së fundmi Lori Hoxhën e kemi parë mjaft aktive si me postimet e saj në rrjetet sociale po ashtu dhe me serinë e vlogjeve në Youtube të cilën na e kishte premtuar prej kohësh.

Së fundmi Lori ka bërë një “rezyme” të postimeve të saj në Instagram, ku duekt se fotot ku shfaqet me bikini marrin më shumë like.

“Fotot gjysmë e zhveshur” ka shkruar Lori teksa e ka shoqëruar përhskrimin me një emoji duke qeshur.