“TË NJOHA KUR ISHE BEBE”/ Aurela Gaçe pozon me vajzën e Dr.Florit, shikoni sa shumë është rritur (FOTO) – AlpeGossip
“TË NJOHA KUR ISHE BEBE”/ Aurela Gaçe pozon me vajzën e Dr.Florit, shikoni sa shumë është rritur (FOTO)

“TË NJOHA KUR ISHE BEBE”/ Aurela Gaçe pozon me vajzën e Dr.Florit, shikoni sa shumë është rritur (FOTO)

Aurela Gaçe ka takuar së fundmi vajzën e mikut të saj të ndjerë, këngëtarit shumë të dashur për publikun, Dr Florit.

Aurela ka ndarë një foto krah vajzës së tij, Kaltrinës, duke na treguar se ajo është rritur shumë dhe sot është bërë një zonjushë shumë bukuroshe dhe e qeshur.

“Unë nuk jam e shkurtër, thjesht Kaltrina i ngjan babit e mamit. Të dy të gjatë nga natyra. Kaltrina sa je rritur shpirt i vogël. Të njoha kur mami e babi të merrnin xhiro me karrocë, ti një bebe e bukur, sot një zonjushë 1.70 cm”, ka shkruar Aurela.

Këngëtarja vazhdon dhe sot të gëzojë një raport shumë të mirë me familjen e Dr.Florit.