Edhe pse 40-vjeçe, Nicole Scherzinger duket më në formë se kurrë (FOTO) – AlpeGossip
Edhe pse 40-vjeçe, Nicole Scherzinger duket më në formë se kurrë (FOTO)

Edhe pse 40-vjeçe, Nicole Scherzinger duket më në formë se kurrë (FOTO)

Nicole Scherzinger e ka festuar ditëlindjen e saj të 40-të në maksimum, në Londër dhe Mikonos.

Këngëtarja bukuroshe ka kënaqur edhe njëherë ndjekësit e saj në Instagram me një video tepër të “nxehtë” nga ishulli grek.

Duke nxjerrë në pah asetet e saj mahnitëse, Nicole shfaqet në klip duke dalë nga një pishinë e veshur me bikini të zeza, për t’i dhuruar më pas fansave një puthje.