SAPO FESTOI 49-VJETORIN/ Jennfier Lopez duket se nuk ka ndërmend të plaket: Fotot me bikini dhe… (FOTO) – AlpeGossip
SAPO FESTOI 49-VJETORIN/ Jennfier Lopez duket se nuk ka ndërmend të plaket: Fotot me bikini dhe… (FOTO)

SAPO FESTOI 49-VJETORIN/ Jennfier Lopez duket se nuk ka ndërmend të plaket: Fotot me bikini dhe… (FOTO)

Si ikin vitet! Besojeni ose jo, Jennfier Lopez dje mbushi 49 vjeç dhe dëshmoi dhe njëherë se as që ka ndërmend të plaket. Ylli i muzikës pop festoi ditën e shënuar së bashku me familjarët dhe miqtë më të afërt në një plazh në ishujt Bahamas dhe nuk ngurroi të ndante foto nga festa me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Por siç mund ta merrni me mend, sytë e të gjithëve kanë qenë mbi trupin e saj mbresëlënës që vetëm 49 vite nuk duket t’i ketë. Jennifer pozoi për një foto përkah partnerit Alex Rodriguez, vajzës dhe miqve të tyre, teksa shihet e veshur me një palë bikini të vogla që i nxjerrin në pah format e hatashme trupore.