Aktori i famshëm shqiptar përkrah Nevina Shtyllës: “E ndava nga i fejuari!” – AlpeGossip
Aktori i famshëm shqiptar përkrah Nevina Shtyllës: “E ndava nga i fejuari!”

Aktori i famshëm shqiptar përkrah Nevina Shtyllës: “E ndava nga i fejuari!”

Moderatorja simpatike Nevina Shtylla është përfolur shpesh herë për jetën private dhe të dashurin “sekret”.

Madje pak javë më parë u përfol edhe për një ndarje, pasi moderatorja nuk kishte asnjë foto të partnerit në rrjetet sociale.

Këto fjalë na u dukën të vërteta pasi një foto e fundit e Nevinës me një mashkull të njohur të ekranit, kanë bërë të lindin dyshimet.

Bëhet fjalë për aktorin e famshëm Rezart Veleshnja, i cili pasi ka publikuar një foto me bukuroshen e ekranit të televizionit Klan, shkruan:

“Nevina me të fejuarin, e ndava nga ai që ka”, shkruan Rezart Veleshnja