PAMJET/ Sheila dhe Kledi kapen sërish “mat”, përqafohen në mes të Tiranës – AlpeGossip
PAMJET/ Sheila dhe Kledi kapen sërish “mat”, përqafohen në mes të Tiranës

PAMJET/ Sheila dhe Kledi kapen sërish “mat”, përqafohen në mes të Tiranës

Ish- banorja e Big Brother dhe këngëtarja Sheila Haxhiraj, së bashku me modelin dhe sportistin Kledi Hysa, janë përfolur për një lidhje të mundshme me njëri-tjetrin.

Teksa pak ditë më pare në rrjet janë shfaqur pamje që të dy ishin të përqafuar, teksa shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Së fundmi dyshja janë kapur sërish “mat” , ku shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin në sheshin “Skënderbej”.

Megjithatë dyshja ende nuk ka konfirmuar një lidhje mes tyre, dhe të gjitha këto përqafime dhe afrimitet mund të jetë thjeshtë shoqëri.FOTO/ Sheila dhe Kledi kapen sërish “mat”, përqafohen