Rezart Veleshnja shkakton të qeshura dhe paskuintave, ja çfarë i bën kolegëve (VIDEO) – AlpeGossip
Rezart Veleshnja shkakton të qeshura dhe paskuintave, ja çfarë i bën kolegëve (VIDEO)

Rezart Veleshnja shkakton të qeshura dhe paskuintave, ja çfarë i bën kolegëve (VIDEO)

Aktorët e spektaklit të humorit “Portokalli” kanë treguar gjithnjë se janë edhe miq shumë të mirë paskuintave të spektaklit dhe jo vetëm kolegë.
Kjo tregon më së miri edhe në videon e publikuar nga aktori Rezart Veleshnja. Në këtë video e shohim së bashku me dy moderatorët Xhemin dhe Salsanon.

Gjatë gjithë videos ata nuk kanë thënë asnjë fjalë dhe vetëm në fund Rezarti u shpreh: “Kjo video ishte për Instagram faleminderit shumë për fjalët e ngrohta. Keto fjalet e bukura qe kemi thene nuk di kujt mund me ja dediku…,”-përfundon aktori ndërkohë që ka shkaktuar shumë të qeshura.