DO I BËSH NJË MOTËR OSE VËLLA JOELIT DHE SIAS? Ami jep përgjigjen e papritur – AlpeGossip
DO I BËSH NJË MOTËR OSE VËLLA JOELIT DHE SIAS? Ami jep përgjigjen e papritur

DO I BËSH NJË MOTËR OSE VËLLA JOELIT DHE SIAS? Ami jep përgjigjen e papritur

Në mars të vitit të kaluar, çifti shumë i dashur për publikun, Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi u bënë prindër për herë të dytë me ardhjen në jetë të Sias. E ftuar mbrëmjen e sotme në “Piter Pan”, Ami u shpreh se familja e tyre është kompletuar me dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë, siç e ka ëndërruar gjithmonë, por ndryshe ndodh me Ermalin i cili do më shumë fëmijë.
Një nga vogëlushët e emisionit e pyeti amin nëse do të kishte dëshirë t’i bënte një motër ose vëlla Joelit dhe Sias dhe Ami u përgjigj: “Jam e lumtur që kemi një vajzë dhe një djalë. Mendoj që jemi mirë me Joelin dhe Sian”.

“Ermali thotë do kemi dhe të tjerë, por unë them jemi mirë me dy”, tha Ami.