Kim Kardashian shokon Kendall dhe Khloe: Shfaqet kockë e lëkurë në… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Kim Kardashian shokon Kendall dhe Khloe: Shfaqet kockë e lëkurë në… (FOTO+VIDEO)

Kim Kardashian shokon Kendall dhe Khloe: Shfaqet kockë e lëkurë në… (FOTO+VIDEO)

Khloe Kardashian dhe Kendall Jenner janë shumë të shqetësuara në lidhje me shëndetin e motrës së tyre Kim.

Të ftuara në një event bamirësie në California, yjet e serialit “Keeping Up With The Kardashians” nuk mund të pushonin së komentuari sesa e dobët dukej Kim.

“Jo! Jam shumë e shqetësuar. Nuk mendoj se po ushqehesh siç duhet. Dukesh kaq shumë e dobët. Madje çanta ime është aq e vockël sa edhe ti” – u shpreh Kendall Jenner.

Edhe Khloe theksoi se nuk ka parë asnjë person kaq të dobët në jetën e saj.

“Ok, mos ta krahasojmë me Kendall sepse ajo ka lindur e bekuar. Por duhet shumë punë që të dukesh kështu dhe dukesh shumë bukur. Jam shumë kurioze të di me çfarë ushqehesh!” – tha Khloe.

 

Mirëpo në mbrotje, Kim nuk la pa përmendur faktin se kështu ka qënë gjithmonë, madje nuk e mendon veten të dobët sepse peshon plot 53 kg.