Teksa Albi përflitet për një lidhje të re, shihni çfarë bën Klaudia Pepa (FOTO) – AlpeGossip
Teksa Albi përflitet për një lidhje të re, shihni çfarë bën Klaudia Pepa (FOTO)

Teksa Albi përflitet për një lidhje të re, shihni çfarë bën Klaudia Pepa (FOTO)

Ndërkohë që Klaudia po iu gëzohet ditëve të saja pranë miqve dhe familjarëve në Shqipëri, ish-bashkëshorti i saj Albi Nako është arratisur nga Tirana.

Nëpërmjet postimeve në Instagram koreografi i njohur na ka treguar se ndodhet në Paris, pas udhëtimit në Bruksel.

Nga ana tjetër balerina Alba Hoxha ka postuar video dhe foto me sfond Kullën Eiffel.

Kaq është dashur që, të nisin dyshimet se dyshja ndodhet bashkë në këtë udhëtim dhe ndoshta mes tyre po ndodh diçka.

Nga ana tjetër, Klaudia ka publikuar një foto ku shfaqet shumë sensuale, në mbishkrimin e të cilës paralajmëron ndjekësit për një projekt të ri, që do të publikohet shumë shpejt në profilin e saj në “YouTube”.

Molto presto… A #klaudiapepavevo 🙆🏻‍♀️

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on