E ÇMENDI/ Besniku nuk ia heq dot sytë Jonidës me këtë veshje (FOTO) – AlpeGossip
E ÇMENDI/ Besniku nuk ia heq dot sytë Jonidës me këtë veshje (FOTO)

E ÇMENDI/ Besniku nuk ia heq dot sytë Jonidës me këtë veshje (FOTO)

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi në shtator do i japin fund beqarisë, lajm të cilin aktorja bukuroshe e zbuloi pak muaj më parë e ftuar në “Xing me Ermalin”.

Pasi e bëri publike lidhjen me Besnikun, Jonida nuk i kursen më fotot e videot me të.

Ditën e sotme ajo ka postuar një video nga festivali Prifest ku shfaqet duke ecur nëpër shkallë me një fustan të mrekullueshëm.

Besniku nuk ia ndan sytë dhe i fishkëllen. Në fund Jonida vrapon drejt tij, moment të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme.