FESTA E SHËN VALENTINIT/ Ami i dedikon Ermalit urimin më të veçantë – AlpeGossip
FESTA E SHËN VALENTINIT/ Ami i dedikon Ermalit urimin më të veçantë

FESTA E SHËN VALENTINIT/ Ami i dedikon Ermalit urimin më të veçantë

Ami dhe Ermali, një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, kanë treguar gjithmonë se janë aty për njëri-tjetrin në çdo vend e në çdo kohë. Sot në ditën e të dashuruave, nuk kishte si të mungonte një urim simbolik, si përmbledhje e çdo dite të jetuar me dashuri.

Ami ka publikuar në profilin e saj të Instagramit një foto krah Ermalit, e shkrepur në Zvicër. Krahas fotos ajo ka shkruar dedikimin e ëmbël për Shën Valentin. “Gjithmonë falenderuese…për ne!”, shkruan Ami.