“DUA QË TË MOS BËJ PALESTËR”/ Do bënte ngushtim stomaku, ja si duket tani Fifi me bikini (FOTO) – AlpeGossip
“DUA QË TË MOS BËJ PALESTËR”/ Do bënte ngushtim stomaku, ja si duket tani Fifi me bikini (FOTO)

“DUA QË TË MOS BËJ PALESTËR”/ Do bënte ngushtim stomaku, ja si duket tani Fifi me bikini (FOTO)

Fifi është kthyer në një nga këngëtaret më të komentuara të momentit fal këngëve të saj të cilat kthehen menjëherë në hite.

Ajo u bë shumë e njohur për publikun pas publikimit të këngës ‘Kus Kus’ ku kënga fliste për vajzat e shëndosha.

Gjithashtu ajo është përfolur gjatë në mediat rozë dhe përsa i përket formave të saja fizike.

Pak muaj më parë këngëtarja deklaroi se do të vendoste balonin gastrik thënë ndryshe ngushtim stomaku.

“Dua një mënyrë më të shpejtë dhe dua që të mos bëj palestër, edhe pse nga pak më duhet të bëj. Do heq nja 20 kilogram jo më shumë”, është shprehur Fifi e ftuar në ‘Thumb’.

Dhe ditën e djeshme këngëtarja është fotografuar teksa ndodhej me pushime në Dhërmi.

I ka rrëzuar apo jo të 20 kg  Fifi nuk kompleksohet aspak nga linjat e saj dhe del hapur në publik, edhe pse është një personazh tashmë publik dhe e di fare mirë se mund të fotografohet.