TË REHATSHME DHE SHIK/ Ja çfarë duhet të vishni për punë gjatë dimrit (FOTO) – AlpeGossip
TË REHATSHME DHE SHIK/ Ja çfarë duhet të vishni për punë gjatë dimrit (FOTO)

TË REHATSHME DHE SHIK/ Ja çfarë duhet të vishni për punë gjatë dimrit (FOTO)

Moti i ftohtë e bën çdo veshje të vështirë për tu planifikuar.

Po për sa i përket veshjeve të zyrës?

Të gjitha e dimë se është mjaft e vështirë që të krijosh balancën mes të qënurit shik dhe rehatshëm. Megjithatë me disa këshilla nga ne ju mund ta arrini këtë gjë.

Nuk do të keni pse ta “vrisni” më mendjen se çfarë do të vishni të nesërmen në punë dhe kjo do t’ju kursejë goxha kohë nga e juaja.

Ju premtojmë që në këshillat e mëposhtëme nga AlpeNews.al do të gjeni veten dhe do të na falenderoni.

Palltoja me rrip

Fustanet me rrip në qafë

Çizmet që ju përshtaten

Bluzat “golf”

Pantallonat e lëkurës

Palltot “deve”

Fundet e thurur

Golfat e leshit