NUK DO TA BESONI/ Ori Nebinaj tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë SEKS (VIDEO) - AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Ori Nebinaj tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë SEKS (VIDEO)

NUK DO TA BESONI/ Ori Nebinaj tregon vendin e çuditshëm ku ka bërë SEKS (VIDEO)

Kemi dëgjuar shumë histori dashurie dhe vende nga më të ndryshme ku çiftet kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Moderatorja shqiptare, Oriela Nebiaj ka zgjedhur të zbulojë në emisionin “Mos i fol shoferit” se cili është vendi më i çuditshëm ku ka kryer seks.

“Varkë”, tha Ori duke qeshur pasi u mendua pak.

Ndër të tjera, shtoi se është në një marrëdhënie të komplikuar duke mos konfirmuar nëse po shijon një lidhje dashurie.