KËNGËTARI SHQIPTAR MË I LUMTUR SE KURRË/ Zbulon momentin më të veçantë të ditës me të bijën në krah – AlpeGossip
KËNGËTARI SHQIPTAR MË I LUMTUR SE KURRË/ Zbulon momentin më të veçantë të ditës me të bijën në krah

KËNGËTARI SHQIPTAR MË I LUMTUR SE KURRË/ Zbulon momentin më të veçantë të ditës me të bijën në krah

Disa muaj më parë u bë publik lajmi i ardhjes në jetë të Unës, fëmija i parë i këngëtarit Besnik Qaka dhe bashkëshortes së tij Lolita. Dy të rinjtë nuk e kanë mbajtur larg publikut vajzën e tyre dhe fotot e saj nuk kanë munguar, por këtë herë Besniku ka publikuar një video me të voglën.

Këngëtari njihet për vokalin e mrekullueshëm, por aftësitë e tij për të kënduar nuk i përdor vetëm për të kënaqur publikun. E privilegjuara është Una, e cila dëgjon të atin tek këndon më shumë se gjithë të tjerët dhe jo këngë të zakonshme. Momente të tilla mbeten në kujtesë për shumë kohë.