TRAGJIKE/ Kanceri i merr jetën bashkëshortes së John Travolta, shuhet aktorja 57-vjeçare – AlpeGossip
TRAGJIKE/ Kanceri i merr jetën bashkëshortes së John Travolta, shuhet aktorja 57-vjeçare

TRAGJIKE/ Kanceri i merr jetën bashkëshortes së John Travolta, shuhet aktorja 57-vjeçare

Bashkëshortja e John Travolta, aktorja e njohur Kelly Preston, humb luftën me kancerin, duke ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare.

Në moshën 57 vjeçare, pas një lufte me kancerin, gruaja e John Travolta, Kelly, është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vet Travolta, i cili përmes ‘Instagram’ ka shkruar: “Ajo luftoi guximshëm, me dashurinë dhe mbështetjen e shumë njerëzve”.

Kelly Preston njihet për rolet e saj në ‘Twins’ dhe ‘Jerry Maguire’. Vdekja e saj (e diel 12 korrik) vjen pas dy viteve luftë me kancerin.