NJË MODELE SEKSI/ Rihanna përqëndrohet tek biznesi i saj dhe reklamon... - AlpeGossip
NJË MODELE SEKSI/ Rihanna përqëndrohet tek biznesi i saj dhe reklamon…

NJË MODELE SEKSI/ Rihanna përqëndrohet tek biznesi i saj dhe reklamon…

Rihanna është shkëputur nga bota muzikore për tu përqëndruar tek biznesi i saj.

Dhe ylli i popit është bërë imazhi i markës së saj të të brendshmeve për femra ‘Savage x Fenty’.

Rihanna modeloi bodysuit tyli ngjyrë blu dhe dukej shumë seksi.

30-vjeçarja u shfaq shumë sensuale ndërsa pozoi para kameras.

Dhe kush tjetër më mirë se Rihanna mund të reklamojë markën e saj.