”ISHA NJË VAJZË E VOGËL POR…”/ Morena Taraku poston një foto të vjetër, shikoni sa ka ndryshuar ajo (FOTO) – AlpeGossip
”ISHA NJË VAJZË E VOGËL POR…”/  Morena Taraku poston një foto të vjetër, shikoni sa ka ndryshuar ajo (FOTO)

”ISHA NJË VAJZË E VOGËL POR…”/ Morena Taraku poston një foto të vjetër, shikoni sa ka ndryshuar ajo (FOTO)

Morena Taraku është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë si për shkak të profesionit ashtu edhe për jetën private.

Ajo ndiqet nga shumë fansa në rrjetet sociale duke qene kështu si një ndër blogeret më me influence përsa i përket trendeve të reja.

Ditën e sotme këngëtarja është bërë nostalgjike pasi ka publikuar një foto kur ajo ishte një fëmijë i vogël ku ka shkruar :

’Isha një vajzë e vogël por me ëndërra të mëdha’.

Siç duket ëndrrat e këngëtares po realizohen një nga një.

Ajo tashmë jeton në Stamboll, dhe bën jetë luksi ndërsa kohë pas kohe, publikon edhe këngë me videoklipe.

Image