Varrosi komenton te FOTO e Oriolës pa reçipeta, por reagimi i saj na HABITI: Prit edhe pak… (FOTO) – AlpeGossip
Varrosi komenton te FOTO e Oriolës pa reçipeta, por reagimi i saj na HABITI: Prit edhe pak… (FOTO)

Varrosi komenton te FOTO e Oriolës pa reçipeta, por reagimi i saj na HABITI: Prit edhe pak… (FOTO)

Oriola Marashi është padiskutim një nga personazhet më të lakuar në mediat rozë të vendit tonë. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku i mban ndjekësit e saj të përditësuar me foto e video të nxehta, të cilat në një mënyrë apo në një tjetër tërheqin shumë vëmendje.

Oriola dhe Varrosi konsiderohen miq të ngushtë, por nuk ia kursejnë komentet dhe deklaratat publike njëri-tjetrit. Madje duke u bazuar tek ato, fansat kanë nisur të hamendësojnë se mes tyre mund të ketë më shumë sesa thjeshtë miqësi. Kështu është aluduar prej kohësh, por si reperi ashtu edhe modelja seksi i kanë mohuar këto zëra edhe pse në komente shohim vetëm “zemra, rrushi, ylli, jeta”.

Modelja ka publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi me një veshje të zezë pa reçipeta dhe krahas shumë komenteve, aty ishte edhe komenti i zakonshëm që i bën Varrosi: “kafsh”, me dy zemra.

Oriola i thotë jetuuuu dhe e fton të durojë edhe pak.

Për çfarë e ka fjalën modelja?

E dimë që është një pjesë e tekstit të kgënës “TOTO” të Noizyt, por ta ketë për ndonjë gjë tjetër vallë?