MEZI KISHIM PRITUR! Motrat Vjollca shfaqen me partnerët e tyre në një foto të vetme – AlpeGossip
MEZI KISHIM PRITUR! Motrat Vjollca shfaqen me partnerët e tyre në një foto të vetme

MEZI KISHIM PRITUR! Motrat Vjollca shfaqen me partnerët e tyre në një foto të vetme

Edhe pse Luana vazhdon të jetë shumë diskrete kur vjen puna tek partneri i saj, fuqisë së teknologjisë dhe botës virtuale duket se s’i shpëton askush. Në dasmën e Sarës dhe Ledionit, ndonëse shfaqej kudo vetëm, partneri i saj prej kohësh ishte aty, me të.

 Rrallë herë na ndodh ta shohim moderatoren pranë të dashurit të saj, por edhe më e rrallë është të shohim motrat Vjollca dhe partnerët e tyre në një foto të vetme.

 

Në një foto të publikuar nga Prive, që duket se është shkëputur nga videot e publikuara së fundmi nga vajzat e familjes Hoxha duken çiftet teksa qëndrojnë sy e vesh të fokusuar tek ceremonia e dasmës më të përfolur kohët e fundit.

Krenari, Luana, Getoari dhe Marina, në në foto të vetme!