"KOFSHËT I KE BËRË ME PHOTOSHOP"/ Kejvina habit me përgjigjen, e pranon... (FOTO) - AlpeGossip
“KOFSHËT I KE BËRË ME PHOTOSHOP”/ Kejvina habit me përgjigjen, e pranon…  (FOTO)

“KOFSHËT I KE BËRË ME PHOTOSHOP”/ Kejvina habit me përgjigjen, e pranon… (FOTO)

Fenomeni më i përhapur i ditëve të sotme në rrjete sociale është kthyer përdorimi i photoshop-it.

Sidomos, pjesa më e madhe personazheve publikë po përballen me një problem të tillë, për tu dukur ndryshe seç janë nga realiteti.

Në një foto të postuar në “Instagram” dikush ka akuzuar Kejvinën se këmbët i ka trashur me Photoshop, dhe velina nuk e ka vrarë mendjen fare ta kundërshtojë.

“Kofshët i ke Photoshop, sí ke aq të mëdhaja”, i shkruan një komentues, ndërkohë që Kejvina ia kthen: “Ok mirë”!

Duket pra se modelja ka gjetur një mënyrë shumë origjinale për të përballuar të gjithë negativitetin që hasim në rrjete sociale ditët e sotme.