Suksesi i radhës erdhi! Moderatorja juaj e preferuar arrin 1.1 milionë followers në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
Suksesi i radhës erdhi! Moderatorja juaj e preferuar arrin 1.1 milionë followers në Instagram (FOTO)

Suksesi i radhës erdhi! Moderatorja juaj e preferuar arrin 1.1 milionë followers në Instagram (FOTO)

Tashmë përpos suksesit në zhanrin përkatës të artit që zotërojnë, yjet e showbizz-it kanë filluar ta kthejnë në sfidë edhe performancën e tyre në rrjetet sociale.

Në instagram, kemi parë Noizy-n, Elvana Gjatën, Encën dhe Ledri Vulën të arrijnë shifrën e 1 milionë ndjekësve ndërsa Luana Vjollca ka arritur në një nivel tjetër edhe më të lartë.

Bukuroshja tashmë numëron 1.1 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Bravo Luana!