NJË FAMILJE E BASHKUAR/ Fëmijët e Jennifer Lopez dhe të dashurit të saj këndojnë së bashku (VIDEO) – AlpeGossip
NJË FAMILJE E BASHKUAR/ Fëmijët e Jennifer Lopez dhe të dashurit të saj këndojnë së bashku (VIDEO)

NJË FAMILJE E BASHKUAR/ Fëmijët e Jennifer Lopez dhe të dashurit të saj këndojnë së bashku (VIDEO)

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj Alex Rodriguez i janë kushtuar totalisht familjes së tyre këtë Krishtlindje. Nëpërmjet postimeve në ‘Instagram’, dyshja na ka dhënë një pamje të qartë të atmosferës në shtëpinë e tyre. Jo vetëm Jennifer dhe Alex, por dhe fëmijët e tyre kanë një marrëdhënie të mrekullueshme me njëri-tjetrin. Jennifer duket shumë krenare për këtë gjë dhe asnjëherë nuk humb rastin të publikojë momentet që kalojnë bashkë. Në postimin e fundit, ajo ka treguar se 2 vajzat e saj dhe vajza e Alex, e kalojnë kohën sëbashku duke kënduar. Mesa duket Jennifer ka rënë në dashuri jo vetëm me të dashurin e saj, por dhe me fëmijët e tij.