A dilet me të brendshme në mes të rrugës? Epo mesa duket Klaudia Pepa ka nërmend të bëhet burim aksidenti… – AlpeGossip
A dilet me të brendshme në mes të rrugës? Epo mesa duket Klaudia Pepa ka nërmend të bëhet burim aksidenti…

A dilet me të brendshme në mes të rrugës? Epo mesa duket Klaudia Pepa ka nërmend të bëhet burim aksidenti…

Klaudia Pepa është balerina më e famshme në Shqipëri, gjithashtu dhe një nga vajzat më të përfolura në showbizin shqiptar.

Së fundmi Klaudia ka patur shumë projekte të reja në lidhje me kërcimin. Sot ka publikuar një video se çfarë ndodh pas kamerave ku është në mes të rrugës me të brendshme dhe ka lënë pa fjalë shumë kalimtarë, shoferë, por edhe publikun shqiptar.

Në fakt nuk është shumë e zakonshme që nje femër të dalë me të brendshme në rrugë dhe te bëjë një video e veshur ashtu duke shtyrë makinën. Përpara se të bëjë të tilla veprime Klaudia Pepa duhet të kujtojë që mund të bëhet dhe burim aksidentesh./AlpeNews.al/