Oriola Marash kalon rrugën e veshur me recipeta/ Kalimtarët kthejnë kokën “të habitur” (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marash kalon rrugën e veshur me recipeta/ Kalimtarët kthejnë kokën “të habitur” (FOTO)

Oriola Marash kalon rrugën e veshur me recipeta/ Kalimtarët kthejnë kokën “të habitur” (FOTO)

Oriola Marashi, e cila nisi shkallët e karrierës në “Icon Agency”, është kthyer ndër vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Dhe pasi publikoi disa foto provokuese mbrëmjen e djeshme, e gjithë vëmendja i shkoi asaj.

Në fotot e publikuar në “Instagram”, modelja shqiptare dukej se ishte gati për karnavale.

Oriola kishte preferuar të mbante vetëm pjesën e sipërme të rrobave të banjës, ndërsa xhinset i kishte lënë zbërthyer, teksa pozonte me disa pupla mbi kokë.

Mirëpo disa kalimtarë kanë qënë fatlumë dhe kanë shijuar parakalimin e modeles. Oriola shfaqet shumë e buzëqeshur duke kaluar rrugën, ndërsa të gjithë kalimtarët kanë kthyer kokën dhe sodisin bukurinë shqiptare.

Së shpejti, Oriola Marashi pritet të përfshihet edhe në tregun muzikor shqiptar, pasi prej disa kohësh është pjesë e grupit “OTR”.