Drejt e nga sfilatat/ Ja 5 trendet e xhinseve që duhet të keni këtë vjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
Drejt e nga sfilatat/ Ja 5 trendet e xhinseve që duhet të keni këtë vjeshtë (FOTO)

Drejt e nga sfilatat/ Ja 5 trendet e xhinseve që duhet të keni këtë vjeshtë (FOTO)

Dhe pak ditë na ndajnë nga stina e vjeshtës dhe të gjithë kemi filluar të mendojmë për rifreskimin e gardërobës sonë për këtë stinë. Secili prej nesh ka boshllëqet e veta në gardërobë përsa i përket veshjeve për këtë stinë.

Një ndër blerjet kryesore që bëjmë gjatë vjeshtës për gardërobën tonë janë xhinset, të cilat do të na shoqërojnë edhe gjatë stinës së dimrit dhe janë një blerje shumë e zgjuar.

Për vjeshtë 2018 dizenjuesit kanë zbuluar tashmë se cilat do të jenë 5 trendet e xhinseve që do të na duhen gjatë kësaj stine, duke filluar që nga ato të lara me acid, e deri ato me pala të mëdha.

Më poshtë do të gjeni 5 trendet e xhinseve që do t’i shohim gjerësisht gjatë kësaj vjeshte:

Të lara në acid

Të arnuara

Me pala të mëdha

Gri

Të zbardhura