NJË TJETËR KËNGËTARE/ Njihuni me konkurrenten e rradhës në “Big Brother VIP” (FOTOT) – AlpeGossip
NJË TJETËR KËNGËTARE/ Njihuni me konkurrenten e rradhës në “Big Brother VIP” (FOTOT)

NJË TJETËR KËNGËTARE/ Njihuni me konkurrenten e rradhës në “Big Brother VIP” (FOTOT)

Së shpejti, në ekranin e “Top Channel” do të transmetohet “Big Brother VIP”. Deri më tani është përfolur se dy ndër konkurrentet do të jenë Sheila Haxhiraj dhe Semi Jaupaj.

Ndërkohë, burime për “Iconstyle” kanë zbuluar dhe konkurrenten e rradhës. Sipas burimeve në fjalë, bëhet fjalë për këngëtaren e mirënjohur Albërije Hadërgjonaj.

Vetë këngëtarja nuk ka reaguar ende rreth këtij lajmi. Kujtojmë se ky reality show do të fillojë në muajin tetor.