“E BËRI SA PËR SY E FAQE”/ Antonela flet me Donaldin për Arjolën: Ja çfarë më tha – AlpeGossip
“E BËRI SA PËR SY E FAQE”/ Antonela flet me Donaldin për Arjolën: Ja çfarë më tha

“E BËRI SA PËR SY E FAQE”/ Antonela flet me Donaldin për Arjolën: Ja çfarë më tha

Mbrëmjen e djeshme Antonela ka folur me Donaldin për Arjolën ku gjatë spektaklit u bë një televotimi zinxhir dhe Arjola mbeti në fund bashkë me Dagz dhe Antonelën.

Donaldi zgjodhi të shpëtonte Arjolën pavarësisht debateve që kanë pasur me njëri-tjetrin.

“Në tavolinë Arjola më tha thjesht fakti që Donaldi ka ardhur të justifikohet tek ti nuk e ka bërë me zemër,e ka bërë sa për sy e faqë.Ai është lojëtar i vërtetë më tha”,-tha Antonela.

“As nuk më tha as faleminderit asnjë gjë.Edhe kur u shkëmbyëm qëpare uli kokën as nuk më foli fare”,- tha Donaldi.