“NUK I FLAS MË KURRË”/ Dea Mishel përballet me Luizin dhe nuk shkoi aspak mirë – AlpeGossip
“NUK I FLAS MË KURRË”/ Dea Mishel përballet me Luizin dhe nuk shkoi aspak mirë

“NUK I FLAS MË KURRË”/ Dea Mishel përballet me Luizin dhe nuk shkoi aspak mirë

Dea Mishel ka treguar se nuk flet ende me Luizin. Në një intervistë për “Shqipëria live”, Dea ka treguar se përballja e tyre nuk ka qenë dhe aq e mirë pasi Luizi e ka ofenduar.

“Xhirimet e filmit ndodhën pak pasi ai më kishte ofenduar nga familja në një nga koncertet e tij kështu që nuk i kam folur. As sot nuk do i flas. Si t’i flas dikujt që të ofendon. Kemi pasur mundësi komunikimi dhe më tha prapë diçka shumë të keqe. Më tha: “Unë të shaj prapë po të dua”. Prandaj nuk i flas më kurrë atij njeriu”, tha Dea.

'Nuk i flas më kurrë', Dea Mishel përballet me Luizin