“AKSIDENT NGA NJË LOJË E KOTË…”/ Ylli Limani përfundon në spital (FOTOT) – AlpeGossip
“AKSIDENT NGA NJË LOJË E KOTË…”/ Ylli Limani përfundon në spital (FOTOT)

“AKSIDENT NGA NJË LOJË E KOTË…”/ Ylli Limani përfundon në spital (FOTOT)

Ylli Limani ka përfunduar në spital, pas një aksidenti të vogël. Me anë të një postimi në Instastory, ai ka treguar se është vrarë në ballë gjatë një loje me gurë në plazh.

Këngëtari ka ndarë me ndjekësit foto para, gjatë dhe pas mjekimit, ku duket se nuk ka asgjë për t’u shqetësuar.

“Një aksident i vockël nga një lojë e kotë me gurë”, ka shkruar Ylli.