DUHET TI DINI/ Cilën ngjyrë manikyri duhet të zgjedhim sipas sandaleve që veshim - AlpeGossip
DUHET TI DINI/ Cilën ngjyrë manikyri duhet të zgjedhim sipas sandaleve që veshim

DUHET TI DINI/ Cilën ngjyrë manikyri duhet të zgjedhim sipas sandaleve që veshim

Pavarësisht luhatjeve të motit, rëndësi ka që më në fund mund të veshim sandalet dhe shpëtuam nga këpucët e mbyllura dhe çorapet.

Por që t’u dhënë rëndësinë e duhur, nuk mjafton vetëm të zgjidhni këpucët e veçanta, por mbi të gjitha t’i kombinoni me ngjyrat e përshtatshme të thonjve të këmbës.

Për atoqë dashurojnë ngjyrat dhe e kanë pedikyrin pjesë të ritualit të tyre të bukurisë, këto kombinime do t’ju ndihmojnë të dukeni plot stil.

Për sandale të zeza

Për sandale kafe

Për sandale të verdha dhe blu

Për sandale ngjyrë pjepri

Për sandale tre ngjyreshe, blu, të bardhë dhe të kuqe

Për sandale bezhë

Për sandale vishnje

Për sandale metalizato

Për sandale të arta