DUKEN SI MOTËR E VËLLA/ Aulona Musta poston foton e ëmbël përkrah të atit (FOTO) – AlpeGossip
DUKEN SI MOTËR E VËLLA/ Aulona Musta  poston foton e ëmbël përkrah të atit (FOTO)

DUKEN SI MOTËR E VËLLA/ Aulona Musta poston foton e ëmbël përkrah të atit (FOTO)

Aulona Musta ka qëndruar gjithmonë aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit foto të ndryshme nga pushimet me bashkëshortin apo vajzën.

Ditën e sotme moderatorja ka zgjedhur  të pozoj pranë të atit dhe më pas e ka ndarë foton në instagram.

Të gjtihë e njohim babin e Aulonës madje mund të themi se ndoshta ka më shumë fansa se  moderatorja.

Perlat Musta njihet si legjenda e futbollit shqiptarë, të dy duken të lumtur duke shijuar pushimet.