ME SY TË ENJTUR DHE FLOKËT E SHKATËRRUARA/ Ja si duket Arilena kur zgjohet nga gjumi... (FOTO) - AlpeGossip
ME SY TË ENJTUR DHE FLOKËT E SHKATËRRUARA/ Ja si duket Arilena kur zgjohet nga gjumi… (FOTO)

ME SY TË ENJTUR DHE FLOKËT E SHKATËRRUARA/ Ja si duket Arilena kur zgjohet nga gjumi… (FOTO)

Arilena Ara, këngëtarja e cila po korr sukses edhe në botë me hitin “Nëntori”, është padyshim një nga vajzat më të komentuara në showbiz përsa i përket pamjes tërheqëse. Bjondja bukuroshe shfaqet gjithnjë e kuruar deri në detaje, megjithatë ajo nuk e ka problem të postojë edhe foto e sapo zgjuar nga gjumi.

Kështu është foto e fundit e postuar nga Arilena ku këngëtarja shfaqet pa makeup, me sytë e ënjtur nga gjumi, flokët e shkatërruara, por mbetet ende shumë tërheqëse e në këtë mënyrë ka marrë qindra komplimenta nga fansat.