ENCA I VE FLAKËN RRJETIT/ E veshur me blu, publikon foto provokuese – AlpeGossip
ENCA I VE FLAKËN RRJETIT/ E veshur me blu, publikon foto provokuese

ENCA I VE FLAKËN RRJETIT/ E veshur me blu, publikon foto provokuese

Këngëtarja Enca Haxhia është një personazhet më të përfolura në showbiz përsa i përket pamjes së jashmte.

Ajo gjithmonë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me postimet e saj në rrjetet sociale, ku provokon me fotot me bikini dhe tregon pa asnjë kompleks format e saj.

E veshur me një këmishë blu, të hapur tërësisht në pjesën e dekoltesë, Enca ka ndezur sërish rrjetin.