Xing të 5-ta! Këto vajza të showbiz-it shqiptar kanë fiksim këtë aksesor, po ju? (VIDEO) – AlpeGossip
Xing të 5-ta! Këto vajza të showbiz-it shqiptar kanë fiksim këtë aksesor, po ju? (VIDEO)

Xing të 5-ta! Këto vajza të showbiz-it shqiptar kanë fiksim këtë aksesor, po ju? (VIDEO)

Trendet e fundit shpesh herë bëjnë që shumë vajza të showbiz-it shqiptar të bien ‘pre’ e tyre dhe të bëjnë ‘xing’ me njëra-tjetrën. Në fillim ishin baretat, më pas fustani i famshëm gold dhe silver apo çizmat me diamante ndërsa tani emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani tregon nëpërmjet rubrikës ‘Top5’, ku shihen Ronela Hajati, Klaudia Pepa, Morena Taraku, Kejvina Kthella dhe Adelina Berisha. Dashur pa dashur ky trend po vërehet tek shumë prej tyre dhe vajzat këtë herë shihen me të njëjtin aksesor, i cili kushton: 350€. Mbase shumë prej jush mund ta keni pjesë të garderobës tuaj por për të parë aksesorin e famshëm, mund të shihni videon më poshtë në minutën 8:28./intv.al/