THEU LIGJET DUKE DALË ME TANGA/ Françeska Jaçen për pak e arrestuan në Dubai (FOTO) – AlpeGossip
THEU LIGJET DUKE DALË ME TANGA/ Françeska Jaçen për pak e arrestuan në Dubai (FOTO)

THEU LIGJET DUKE DALË ME TANGA/ Françeska Jaçen për pak e arrestuan në Dubai (FOTO)

Françeska Jaçe kohë më parë kaloi pushimet në Dubai dhe atje realizoi edhe një set fotografik. Hipur mbi motorr, e veshur me tanga dhe bluzë, modelja pozoi në shkretërirë.

Mirëpo e ftuar në “E diell”, ajo tregoi se për pak e arrestuan pasi me këtë veshje kishte thyer ligjet e vendit.

“Në Dubai kam bërë ato fotot tek motorri. Për pak më arrestuan. S’e kuptova pse se unë me bluzë isha, tanga kisha veshur. Shyqyr Zotit nuk përfundova në burg. Është e rrezikshme. Dënohet me ligj”, tregoi Françeska.