Femrat e njohura të Instagramit sollën trendin më të fundit të pranverë/verë 2018 (FOTO) – AlpeGossip
Femrat e njohura të Instagramit sollën trendin më të fundit të pranverë/verë 2018 (FOTO)

Femrat e njohura të Instagramit sollën trendin më të fundit të pranverë/verë 2018 (FOTO)

Trendet e pranverë/verë 2018 janë zgjedhje shumë të guximshme, të ndritshme dhe të bukura. Stilistët e shtëpive më të mëdha të modës kanë prezantuar trendet e fundit të modës që do të pushtojnë pasarelat, por edhe rrugët tona.

Nga çantat e vogla në mes, te veshjet me thekë apo edhe to me xixa do të jenë disa nga veshjet më në trendi këtë vit. Në sy kanë rënë edhe veshjet me logo të firmave më prestigjioze.

Gucci, Prada, Balencciaga, Moschino apo çdo firmë tjetër që ju e dashuroni do të jetë e pranishme me logo të mëdha në bluzat, fustanet, këpucë, rripat apo çantat tuaja të preferuara. Fermat e njohura të “Instagram”-i janë ato që e kanë sjellë të parat këtë trend edhe në Shqipëri. Jo vetëm kaq, por na japin edhe disa ide se si t’i kombinojmë që të dukemi sa më “fashion”.

Lori Hoxha

 

Irena Kita

Armina Mevlani

 

Xhensila Myrtezaj

Bebe Rexha

 

Elvana Gjata

Kejvina Kthella

 

Kaludia Pepa

Burimi: Iconstyle.al