“GOC VARI BIDONAT”/ Komentet pikante të ditës, fansat ofendojn keq vip-at: Nga Luana… – AlpeGossip
“GOC VARI BIDONAT”/ Komentet pikante të ditës, fansat ofendojn keq vip-at: Nga Luana…

“GOC VARI BIDONAT”/ Komentet pikante të ditës, fansat ofendojn keq vip-at: Nga Luana…

As ditën e sotme nuk kanë munguar fotot seksi të vip-ave por as komentet pikante të ndjekësve. Ne kemi përzgjedhur tre komentet më epike dhe duke se vajzat seksi të showbizit kanë revoltuar fansat.

Kur bie fjala tek kritikat ndjekësit nuk kursehen duke përdorur epitete nga më të ndryshme deri tek ato ofenduese.

Gjtiashtu duket se sot qenka dita kur fansat tregojn hapurt mednimet e tyre të cilat dhe en nuk na kanë shpëtuar prandaj vajza i merrni si këshilla se mos u bëni bajat.

Megi Pojani

Luana Vjollca

Adelian Tahiri

AlpeNews.al