DO TË KTHEHET NË HITIN E VERËS/ Publikohet bashkëpunimi i Alban Skënderajt dhe 2Ton (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DO TË KTHEHET NË HITIN E VERËS/ Publikohet bashkëpunimi i Alban Skënderajt dhe 2Ton (FOTO+VIDEO)

DO TË KTHEHET NË HITIN E VERËS/ Publikohet bashkëpunimi i Alban Skënderajt dhe 2Ton (FOTO+VIDEO)

Po pritej me padurim nga fansat dhe më në fund Alban Skënderaj dhe 2Ton kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre të parë të cilin e kishin njoftuar prej disa ditësh.

Kënga mban titullin “Drejt në zemër” dhe është ritmike kështu që me siguri do kthehet në hit.

“Drejt në zemër” është pëlqyer shumë nga publiku duke arritur mijëra shikime në Youtube.

Teksti është shkruar nga Albani dhe 2TON. Ndiqeni videoklipin më poshtë.