Klipi i ri nuk ka dalë akoma/ Niko Komani i zbulon sekretin Tunës (VIDEO) – AlpeGossip
Klipi i ri nuk ka dalë akoma/ Niko Komani i zbulon sekretin Tunës (VIDEO)

Klipi i ri nuk ka dalë akoma/ Niko Komani i zbulon sekretin Tunës (VIDEO)

Stilisti Niko Komani dhe këngëtarja Tuna Sejdi i kanë sheshuar mosmarrëveshjet mes tyre dhe tani jo vetëm që flasin por edhe do të bashkëpunojnë.

Sekreti i klipit “Chonga”, që Niko Komani e tregoi për “Scroll Down”, në “iconstyle.al”, është se stilisti i veshjeve të saj do të ishte vetë Niko Komani, por nuk u arrit kjo gjë.

Megjithatë ai e ka një tjetër lajm të madh që e thotë për “Scroll Down”.

“Nuk u zumë siç ndodh gjithmonë. E vendosëm që në klipin e radhës do të jem unë stilisti që do të ndodhi për pak ditë”, u shpreh Niko duke ju referuar klipit të ri të Tunës që pritet të publikohet shumë shpejt

Duke kujtuar raportet e ngushta që ka pasur me këngëtaren, Niko theksoi se i mungon shumë Tuna dhe miqësia që kishte me të.

Kur ata bëhen bashkë sjellin gjithnjë ide të mëdha dhe që tani mezi po presim t’i shohim.

Për më tepër shiko videon në minutën 3:50: