TJETËR VIDEO NGA DASMA MADHËSHTORE E SARËS DHE LEDIONIT/ Lori Hoxha i emocionon të gjithë me fjalët prekëse për të atin (VIDEO) - AlpeGossip
TJETËR VIDEO NGA DASMA MADHËSHTORE E SARËS DHE LEDIONIT/ Lori Hoxha i emocionon të gjithë me fjalët prekëse për të atin (VIDEO)

TJETËR VIDEO NGA DASMA MADHËSHTORE E SARËS DHE LEDIONIT/ Lori Hoxha i emocionon të gjithë me fjalët prekëse për të atin (VIDEO)

Pak kohë më parë Sara dhe Ledioni kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Dasma e bujshme u përfol nga mbarë publiku shqiptar. Motra e saj, Lori Hoxha vazhdimisht ndan me ndjekësit  momente të ndryshme të dasmës.

Sot ishte rradha e një tjetër video e cila na përloti të gjithëve.

Dedikimi i Sarës për babain e saj ishte tepër emocionues dhe pothuajse të gjithë të pranishmit  ishin me lot në sy.