Zbuloni çfarë i bashkoi mbrëmë Beatrix Ramosajn dhe motrat Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
Zbuloni çfarë i bashkoi mbrëmë Beatrix Ramosajn dhe motrat Vjollca (FOTO)

Zbuloni çfarë i bashkoi mbrëmë Beatrix Ramosajn dhe motrat Vjollca (FOTO)

Ato të dyja mbrëmjen e kaluar kishin të njëjta gëzime për personat e tyre të veçantë.

Vëllai i Beatrix kishte ditëlindjen dhe bënte 22 vjeç. Përveç urimeve të shumta që mori, erdhi edhe ai speciali nga motra e tij këngëtare me të cilën ka një lidhje të ngushtë.

“Gëzuar ditëlindjen jeta ime. Të uroj shumë lumturi, sukses dhe dashuri në jetë. Të bekoftë Zoti. U bëfsh edhe 100 vjeç o bukuri botës, të dua shumë. Vdes për ty”, ka shkruar ajo në videon e postuar në ‘Instagram’.