A E NJIHNI BEBUSHEN NË FOTO? Sot është një modelet më seksi në Shqipëri – AlpeGossip
A E NJIHNI BEBUSHEN NË FOTO? Sot është një modelet më seksi në Shqipëri

A E NJIHNI BEBUSHEN NË FOTO? Sot është një modelet më seksi në Shqipëri

Ajo është sot një nga vajzat më seksi të showbizz-it shqiptar dhe herë pas here është në qendër të vëmendjes së mediave online. Është fjala për modelen e njohur, Kejvina Kthella, e cila është komentuar shpesh për format e saj trupore shumë elegante.

Kjo ka bërë që të jetë edhe një nga vajzat më të ndjekura të showbizz-it në rrjetin social “Instagram”.

A e njihni bebushen në foto? Sot është një modelet më

Por fansat e saj janë bërë kuriozë të dinë se si ka qenë Kejvina e vogël. Së fundmi, ka dalë një foto e saj nga koha kur ka qenë bebushe dhe vihet që disa tipare kanë mbetur të njëjta, pavarësisht viteve që kanë kaluar.

Kujtojmë që modelja po përflitet kohët e fundit që do të jetë pjesë e “Big Brother VIP”. Mirëpo, akoma nuk ka ardhur një reagim nga vetë Kejvina. Deri më atëherë nuk na mbetet veçse të presim.